26- latek który gonił z maczetą i atrapą broni, trafił do aresztu

fot. KPP w Piasecznie
Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii, zatrzymali 26- letniego mężczyznę. Jest on podejrzewany o zaatakowanie przed kilkoma dniami innego mężczyzny przy użyciu maczety, i jak się okazało atrapy broni. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci nie wykluczają, że może on mieć związek z innymi przestępstwami. Postanowieniem sądu został on aresztowany. Sprawa ma charakter rozwojowy.
REKLAMA

Oficer dyżurny komisariatu policji w Górze Kalwarii 15 maja otrzymał informację, że na jednej z ulic na obrzeżach miasta ucieka młody mężczyzna, nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie gonił go inny mężczyzna wymachujący maczetą i trzymaną w drugiej ręce bronią.

Funkcjonariusze tego dnia we wskazanym miejscu nikogo już nie zastali, jednak wszczęte zostały działania operacyjne, w celu wyjaśnienia tych niepokojących informacji. W ich wyniku mundurowi z tutejszej jednostki zatrzymali 26- latka. Dokonano przeszukania jego mieszkania oraz należącego do niego samochodu marki bmw. W ich wyniku odnaleziono między broń hukową, maczetę, kastet i noże. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci nie wykluczają, że może on mieć związek z innymi przestępstwami. Sprawa ma charakter rozwojowy. Mundurowi dotarli również do mężczyzny, który został zaatakowany, nie odniósł on na szczęście żadnych obrażeń. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
27762
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie