10 czerwiec 2021

Dwa areszty dla sprawców rozboju

fot. KPP w Piasecznie
Kryminalni z Piaseczna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie brutalnego rozboju. Napadli oni na mężczyznę, który wczesnym ranem wsiadał do swojego samochodu i skradli mu saszetkę z pieniędzmi. 28 i 44- letni mężczyźni trafili do aresztu, grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Przed kilkoma dniami wczesnym ranem starszy mężczyzna wsiadał do swojego samochodu zaparkowanego na osiedlowej ulicy. Podbiegło do niego dwóch zamaskowanych mężczyzn, przewrócili go na ziemię i brutalnie pobili. Odchodząc wyrwali mu z rak saszetkę ze znaczną sumą pieniędzy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wytypowali i zatrzymali w tej sprawie dwóch mieszkańców Piaseczna. Zgromadzone materiały operacyjne w tej sprawie pozwoliły na złożenie wobec 28 i 44- letnich mężczyzn wniosków o zastosowanie środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd do wniosków przychylił się, na najbliższe trzy miesiące trafią oni teraz do aresztu śledczego. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie