17 czerwiec 2021

Jechał z pasażerką, a miał niemal 2 promile

fot. KPP w Piasecznie
Kierowca jednej z korporacji zajmującej się przewozem osób, spowodował kolizję, uciekał przed policją choć na pokładzie miał pasażera. Policjanci z Konstancina- Jeziorny zatrzymali go. Mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie, grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie otrzymali informacje o kierowcy toyoty, który uderzył w drzewo i odjechał do pobliskiego lasu. Mundurowi w pobliżu wskazanego im miejsca zauważyli go, jednak ten mimo podanych sygnałów dźwiękowych i świetlnych odjechał. Po chwili został on jednak zatrzymany.

Okazało się, że 41- letni kierowca był w trakcie świadczenia usługi przewozu, a w samochodzie była pasażerka, która zamówiła kurs. Od mężczyzny wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu, jednak odmówił poddaniu się badaniu.

Policjanci zatrzymali go, i została od niego pobrana krew. Okazało się, że miał on niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Grudziądza usłyszał już zarzuty karne, grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie