9 czerwiec 2021

Kolejny areszt dla podejrzewanego o rozprowadzanie narkotyków

fot. KPP w Piasecznie
Tym razem w Warszawie piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 31 -latka. Podczas przeszukania jego mieszkania ujawniono amfetaminę, mefedron, ekstazy i marihuanę o łącznej wadze 258 gramów. To kolejny mężczyzna, który w tym tygodniu trafił do aresztu za rozprowadzanie narkotyków na terenie powiatu piaseczyńskiego.
REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili dane mężczyzny podejrzewanego o rozprowadzanie na terenie powiatu piaseczyńskiego środków odurzających. Po godzinie 14.00 zapukali do drzwi jego mieszkania w Śródmieściu Warszawy. Nie ukrywał on zaskoczenia na widok policyjnej legitymacji. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili łącznie 258 gramów środków odurzających w postaci marihuany, ekstazy, mefedronu i amfetaminy.

Podczas policyjnej wizyty w jego towarzystwie przebywała także młoda kobieta, która po sprawdzeniu okazała się być poszukiwaną przez warszawską prokuraturę.

W tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na złożenie wniosku o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił. 31 latek trafił już do jednego z aresztów śledczych.

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie