17 czerwiec 2020

Pakiet medyczny za 1 złotych? Uwaga na kolejne oszustwo

fot. KPP w Piasecznie
Pakiet medyczny za 1 złotych! Brzmi obiecująco, lecz to nic innego jak kolejna metoda związana z oszustwami na tzw. prezentacjach. Po takim spotkaniu możesz stracić nawet kilka tysięcy złotych. Ostrzegamy, przed pseudomedycznymi konsultacjami, które zaplanowano także na terenie naszego powiatu.
Koronawirus
mazowieckie
12740
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Sale konferencyjne, restauracje czy kluby seniora w Piasecznie oraz na terenie powiatu piaseczyńskiego mogą stać się miejscami do których na „bezpłatne” badania lekarskie mogą być zaproszeni nasi seniorzy.

Organizatorzy wykorzystując sztukę manipulacji wmawiają uczestnikom spotkań wyjątkowe korzyści jakie zawiera ich pakiet usług medycznych. Często jest on bezpłatny, innym razem kosztuje on jedną złotówkę. Niestety to pakiet bez pokrycia. Co więcej za uczestnictwo w spotkaniu zwane szkoleniem obarczone będzie kilku tysięcznym rachunkiem, o którym podczas spotkania nie usłyszymy!

„Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” to hasło kampanii podczas której przestrzegamy seniorów, aby nie chodzili, na takie pokazy, czy pseudo badania. Celem oszustów będzie zawsze manipulacja wpędzająca uczestników w problemy ekonomiczno- zdrowotne.

Policjanci apelują : „Przekaż tą informację dalej”

 

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
12740
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie