2 czerwiec 2021

Trzech zatrzymanych w Górze Kalwarii

fot. KPP w Piasecznie
Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec kilku osób. Także w tym mieście policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali 18 i 20 latków z marihuaną, co ciekaw obaj nie wiedzieli jak weszli w jej posiadanie i zgodnie stwierdzili, że nie chcieli jej użyć.
REKLAMA

Funkcjonariusze podczas interwencji na terenie nieopodal Góry Kalwarii, zatrzymali 35- letniego mężczyznę, który przy użyciu noża kierował groźby. Mężczyzna nie pozostał jedynie przy groźbach, naruszył on także nietykalność cielesną kilku osób. Po obezwładnieniu został on osadzony w policyjnej celi.

Zostało mu przedstawionych łącznie, aż 5 zarzutów karnych. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii także dziś zajmą się sprawą 18- latka i jego o dwa lata starszego kolegi. Dzisiejszej nocy policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali ich na terenie miasta, a przy każdym z nich znaleźli marihuaną. Co ciekawe, obaj nie wiedzieli w jaki sposób weszli w jej posiadanie, oraz zapewnili, że zupełnie nie mieli zamiaru jej wykorzystać.

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie