Ukradł sprzęt wędkarski, był też poszukiwany

zdjęcie: Ukradł sprzęt wędkarski, był też poszukiwany / pixabay/887522
53-latek został przyłapany na kradzieży w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Piaseczna. Mężczyzna, nie mając świadomości, że jest obserwowany przez personel sklepu, próbowała wynieść z niego sprzęt wędkarski o wartości blisko 800 złotych. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany!
REKLAMA

Oficer dyżurny piaseczyńskiej komendy otrzymał informację o kradzieży sklepowej, która miała miejsce na terenie gminy Piaseczno. Na miejsce skierowany został lokalny patrol. Jak wynikało z relacji pracownika ochrony, mężczyzna wziął ze sklepowych półek sprzęt wędkarski, przynęty, haczyki, błystki oraz lampki rowerowe, a następnie jak gdyby nigdy nic udał się do wyjścia przekraczając linię kas, bez zamiaru uregulowania należności za towar. 53-latek został ujęty przez pracowników ochrony, a następnie przekazany piaseczyńskim policjantom.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie, okazało sie, że obecna kradzież nie jest jedyną, którą ma na swoim koncie 53-latek. Mężczyzna był bowiem poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej.

Już następnego dnia 53-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości blisko 800 złotych, a następnie trafił do zakładu karnego gdzie spędzi kolejny miesiąc za poprzednie kradzieże.

Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

 

asp. Magdalena Gąsowska

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Piaseczno
22.2°C
wschód słońca: 04:22
zachód słońca: 20:44
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie

kiedy
2023-06-01 19:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-15 20:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany
kiedy
2023-07-19 19:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-17 16:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany