Zniszczył meble ogrodowe, ekspedientce groził pozbawieniem życia

zdjęcie: Zniszczył meble ogrodowe, ekspedientce groził pozbawieniem życia / pixabay/831995
Uwagę 30-latka trzykrotnie przykuły meble ogrodowe w jednym ze sklepów na terenie Piaseczna. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby chodziło o zakup. Mężczyzna postanowił jednak je zniszczyć, a ekspedientce grozić pozbawieniem życia i zdrowia. Szybko trafił do policyjnej celi, a już następnego dnia usłyszał zarzuty karne. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Z oficerem dyżurnym piaseczyńskiej komendy skontaktowała się ekspedientka jednego ze sklepów na terenie Piaseczna. Zaniepokojona poinformowała, że jeden z klientów sklepu nie tylko zniszczył meble ogrodowe znajdujące się na wystawie sklepowej ale również groził jej samej pozbawieniem życia i zdrowia, a następnie uciekł.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci piaseczyńskiego referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy przejrzeli zapis sklepowych kamer. Dzięki temu ustalili kim może być ów mężczyzna i w którym kierunku się oddalił. Kiedy na jednej z ulic Piaseczna zauważyli go, ten postanowił uciekać mając świadomość dlaczego szukaja go policjanci. Tym razem próba ucieczki nie należała do udanych. 30-latek bardzo szybko został zatrzymany, a następnie trafił do policyjnej celi.

Już nastęonego dnia mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mebli ogrodowych o wartości ponad 600 złotych oraz kierowania gróźb karalnych w kierunku ekspedientki. Za popełnione przez niego przestępstwa kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

 

asp. Magdalena Gąsowska

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Piaseczno
21.9°C
wschód słońca: 04:22
zachód słońca: 20:44
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie

kiedy
2023-06-01 19:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-15 20:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany
kiedy
2023-07-19 19:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany
kiedy
2023-09-17 16:00
miejsce
Puzzel Club, Piaseczno, ul. Jana...
wstęp biletowany