27 grudzień 2019

Poświąteczne czyszczenie lodówki – oddaj jedzenie przez aplikację

Nie możesz już patrzeć na wigilijne potrawy, a lodówka wciąż pełna? A czy pomyślałeś, że ktoś może mieć właśnie wielką ochotę na Twoją rybę lub pierogi, bo nie miał okazji spróbować ich w tym roku? Polacy mają tendencję do przygotowywania zbyt dużej ilości jedzenia na święta, ale jest na to sposób. W każdej chwili możesz bezpłatnie ściągnąć i zarejestrować się w aplikacji ShareFood43, gdzie bez problemu oddasz produkty spożywcze innym.
Koronawirus
mazowieckie
13008
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Święta Bożego Narodzenia nieodmiennie kojarzą się ze spotkaniem z najbliższymi przy suto zastawionym stole. Po dwóch dniach wspólnego biesiadowania w niejednym polskim domu wciąż pozostaje wiele pysznych potraw, na które jednak nikt nie ma już ochoty. Zamiast wyrzucać dobre jedzenie możemy teraz oddać je innym, a wszystko za pomocą kilku kliknięć w darmowej aplikacji – ShareFood43.


Jak to działa?

Wystarczy, że ściągniesz aplikację i zarejestrujesz się w niej, podając swoje imię i nazwisko lub pseudonim. Potem kilkoma kliknięciami opisujesz produkty spożywcze, które chcesz oddać i określasz punkt odbioru. Gdy ktoś będzie zainteresowany Twoją ofertą otrzymasz o tym powiadomienie, a czat wbudowany w aplikację pozwoli Wam się porozumieć co do szczegółów spotkania. A może sam masz ochotę na danie, którego w tym roku zabrakło na Twoim stole? Ogłoś to! Być może inna osoba będzie miała właśnie tę potrawę do oddania.

Kwestia zbyt dużej ilości przygotowanych dań pojawia się w polskich domach kilkakrotnie w ciągu roku, nie tylko w święta. Za chwilę okazją do wielkiego gotowania będzie Sylwester, a potem karnawał. Warto pamiętać wtedy o opcji oddania nadmiaru jedzenia – podziel się nim, a tym samym przyłącz się do ogólnoświatowego ekotrendu!
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
13008
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie