25 czerwiec 2020

45-latek odpowie za dokonanie kradzieży

Do policyjnej celi trafił 45-letni mężczyzna który dwukrotnie dokonał kradzieży w jednym z marketów budowlanych. Jego łupem padły między innymi siłowniki do bram, imadła, kosy spalinowe oraz agregat prądotwórczy. Łączna wartość skradzionych urządzeń i narzędzi to niemal 7 000 złotych.
Koronawirus
mazowieckie
12740
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przedstawili zarzuty kradzieży 45-letniemu mieszkańcowi Konstancina-Jeziorny. Wczoraj po południu został on zatrzymany przez policjantów z piaseczyńskiej patrolówki. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki czujności pracownika ochrony w jednym z marketów budowlanych.

45-latek przepchnął przez linię kas załadowany towarem wózek nie płacąc, po czym szybko skierował się w kierunku zaparkowanego forda. Przybyli na miejsce funkcjonariusze dokonali jego zatrzymania. Dalsze czynności sprawdzające pozwoliły na ujawnienie kolejnej kradzieży, której dokonał mężczyzna.

Na sprawdzonym nagraniu z monitoringu sprzed kilku dni, ten sam mężczyzna podobną metodą dokonał kradzieży agregatu prądotwórczego. Łączna wartość skradzionych urządzeń i narzędzi to niemal 7 000 złotych.

Przypominamy, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

nadkom. Jarosław Sawicki/is

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
12740
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie