13 styczeń 2020

Wraz z Maluchem ze sklepu "wyjeżdżał" towar

fot. KPP w Piasecznie
W wózku dziecięcym wraz z maluchem z supermarketu wyjeżdżały kradzione towary. Policjanci z komisariatu w Lesznowoli w policyjnej celi osadzili 28- latkę, która jak się okazało metodą „na wózek” mogła dokonać więcej podobnych kradzieży.
Koronawirus
mazowieckie
11103
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Nietypową interwencję podjęli funkcjonariusze z komisariatu z Lesznowoli. Zostali oni wezwani przez pracowników ochrony jednego z supermarketów do podjęcia interwencji wobec jednej z klientek. Okazała się nią 28- letnia kobieta, która na zakupy wybrała się z kilkuletnim dzieckiem w wózku. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby w wózku ze sklepu wyjechał tylko maluch. Tu jednak oprócz dziecka w wózku, znajdowało się wiele niezapłaconych towarów.

Okazało się, że nie były to jej pierwsze „zakupy” w tym supermarkecie. W podobny sposób kilka dni wcześniej ze sklepu "wyjechały" markowe sportowe buty. Łącznie skradziony towar wyceniono na niemal 1 700 złotych.

Policjanci z Lesznowoli dziecko przekazali ojcu, natomiast kobieta trafiła do policyjnej celi. 28- latka usłyszała już zarzut kradzieży.

 

nadkom. Jarosław Sawicki

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
11103
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Piasecznie